Малотокмачанська громада

Запорізька область, Пологівський район

Символіка громади

Герб

Фото без опису

Опис Герба Малотокмачанської ОТГ (Запорізька область)

В синьому полі над трьома червоними пагорбами - срібний листок акації у вигляді стилізованого Дерева Життя. Внизу, в червоному полі - посередині срібний сарматський меч.

Герб вписаний у декоративний картуш та доповнений внизу колосками пшениці. Картуш увінчує "сільська" корона, що додатково підкреслює статус адміністративного центру Малотокмачанської громади.

 

Пояснення Герба

Акація - яскравий представник місцевої флори, яка вже використовувалась у символіці Малої Токмачки і являється сформованим своєрідним символом. Стилізований листок зображенний у вигляді Дерева Життя. Таке зображення може сприйматись, як цілесність громади.

Сарматський меч є символом героїчного минулого поселень громади, та їх  місцевих мешканців.  Саме меч встромлений в землю - символ миру (примирення).

Три червоні пагорби означають кургани на території громади (епохи бронзи і сарматського часу), найбільший з яких має назву Червона могила. 

 

Кольорове вирішення

Синій –  мирне небо.

Червоний – символ мужності і любові до Батьківщини.

Срібний (білий) – чистота, надія.

Прапор

Фото без опису

Опис Прапора

За рекомендаціями УГТ в прапорі є бажаним використанням кольорів герба, або його окремих елементів. Саме за цими критеріями був розроблений прапор Малотокмачанської громади.

Таке використання дасть змогу органічно поєднувати ці два символи адміністративно-територіальної влади у практичному використанні.

Прапор громади: полотнище складається з трьох рівновеликих вертикальних смуг. На синій від древка - білий силует листка акації; на червоній смузі з вільного краю - білий сарматський меч. Три зірки на синій частині від меча – Чумацький шлях.

Відповідно до сучасних вимог і традицій вексилології прапор населеного пункту має аналогічне (дзеркальне) зображення з обох сторін прапорного листа і може використовуватися як звичайний прапор, так і у вигляді корогви з додатковим горизонтальним кріпленням.

За рекомендаціями УГТ (Українського геральдичного товариства), Малотокмачанська громада може використовувати символіку (герб, прапор) села Мала Токмачка, як адміністративного центру даної громади. 

 

 

Автор – Хамежук Іван Іванович.

   

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь