Покровська ярмарка в Запоріжжі

Дата: 12.10.2017 19:59

7 жовтня 2017 року в м.Запоріжжя відбулася урочиста Покровська ярмарка з нагоди Дня Міста. Вже другий рік поспіль Малотокмачанську ОТГ на цьому заході представляв молодіжний вокальний колектив «Спецефект», а також приєднався юнацький вокальний колектив «Перфект». Свої чудові роботи представляли на святі наші майстрині Грицаненко Лілія Миколаївна та Тоцька Тетяна. Шановне керівництво вітали традиційним короваєм та веселою піснею у виконанні Булавіной Ганни Олександрівни. Приємною несподіванкою стали також зустрічі із земляками, які прийшли підтримати колективи. Мешканці міста дуже тепло та щиро приймали наших «зіркових» представників громади, супроводжуючи це запальними танцями, бурхливими оплесками та оваціями.

Висловлюємо подяку начальнику відділу культури та туризму Оріхівського РБК Качур Олені Дмитрівні за запрошення та організацію такого заходу, а також голові Малотокмачанської ОТГ Малахатка Анатолію Миколайовичу за підтримку.