ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ МАЛОТОКМАЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.02.2022 10:39

Малотокмачанська сільська рада Пологівського району Запорізької області  оголошує конкурс щодо відбору підприємств-виконавців послуг з вивезення твердих  побутових відходів у населених пунктах Малотокмачанської сільської ради:

1. Найменування організатора конкурсу: Виконавчий комітет Малотокмачанської сільської ради Пологівського району  Запорізької області.

2.Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Малотокмачанської сільської ради від 17.02.2022 року №  19 «Про проведення конкурсу щодо відбору підприємств – виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів у населених пунктах Малотокмачанської сільської ради».

3.Місце і час проведення конкурсу:

3.1.Місце: Україна,70550, Запорізька область, Пологівський район, село Мала Токмачка, вул. Миру, 297.

3.2. Дата і час проведення: 29.03.2022 року в 10-00 год.

3.3. Відповідальна особа за проведення конкурсу та посада:

• начальник відділу земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва Юрій ЛУКАШЕНКО, тел. (06141) 46 2 16.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально-технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5.Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів.

Місце надання послуг: населені пункти Малотокмачанської сільської ради (с.МалаТокмачка, с.Білогір’я, с.Новопокровка, с.Лугівське).

Загальна площа території Малотокмачанської сільської об’єднаної територіальної громади становить 171,7 км2. Загальна кількість будинків приватного сектору – 1491, кількість вулиць громади - 38, провулків – 6. Протяжність сільських доріг по вулицях та провулках – 20 км, з них з твердим покриттям – 16,8 км.

Полігон твердих побутових відходів на території громади відсутній. Найближчі полігони твердих  побутових відходів знаходяться у м. Оріхів (відстань від меж села Білогір’я до полігону 25 км) та м. Пологи (відстань від меж села Мала Токмачка до полігону 30 км).

Інші характеристики території надання послуг: згідно конкурсної документації.

6. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами  їх утворення:

6.1 Загальна кількість будинків приватного сектору – 1491 одиниць. Централізована каналізація, водопостачання наявне в с. Мала Токмачка    вул. Привокзальна №№ 1-6,              вул. Шевченка № 169. Централізоване опалення в громаді відсутнє. Рідкі відходи зберігаються в будинках приватного сектору у вигрібних ямах.

6.2 Підприємства, установи та організації громади 11, в тому числі бюджетні – установи – 5, інші – 6 одиниць. Відсутні контейнери (контейнерні майданчики) для збирання та зберігання різних побутових відходів.

7. Способи, місце та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

7.1. Спосіб: особисто або поштою.

7.2. Місце:70550, Запорізька область, Пологівський район, село Мала Токмачка,                            вул. Миру, 297.

7.3. Кінцевий строк: 24.03.2022 року до 16.00 год.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном:  (06141) 46 2 16.

Для отримання конкурсної документації для участі в конкурсі звертайтеся за адресою: 70550, Запорізька область, Пологівський район, село Мала Токмачка, вул. Миру 297, відділ земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (каб.№3) в робочі дні з 8.00 до 17.00 в п’ятницю з 8.00 до 15.45, крім перерви з 12.00 до 12.45.