Нетипові вакансії Запоріжжя. Які вони?

Дата: 16.02.2022 09:44

В базі даних  Запорізької служби зайнятості за 2021 рік налічувалось 25,5 тис.  вакансій. Серед них є різні: і з великими заробітними платами, і не дуже, вакансії для фахівців, і для робітників. Бувають і вакансії, які зустрічаються дуже рідко. Серед нетипових для Запоріжжя вакансій у минулому році наступні:

- мікробіолог;

- апаратник-лаковар;

- пілот (другий пілот);

- бруківник;

- мельник;

- дезактиваторник;

- зачищувач.

Керівник Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік розповідає: «Кількість актуальних вакансій по Запорізькій області станом на 01лютого 2022 року– 1275 одиниць, у тому числі у м. Запоріжжі – 643.

Серед наявних вакансій у службі зайнятості є пропозиції роботи із досить великою заробітною платою. В більшості це робітничі професії: слюсарі, електрогазозварники, електромонтери,  монтажники, тощо. Ми спостерігаємо, що в області попит роботодавців на кваліфікованих робітниківзалишається досить високим. Роботодавці також шукають і кваліфікованих фахівців бухгалтерів та вихователів з відповідним досвідом роботи.»

Знайти роботу можливо, бо робота є!!! Приходьте, фахівці служби зайнятості завжди готові Вам допомогти у цьому!

Додаткову інформацію можна отримати у Оріхівській районній філії Запорізького ОЦЗ за номером (06141)4-18-05