Запорізькі підприємства користуватимуться податковими пільгами

Дата: 20.12.2021 15:27

У Запоріжжі під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Руслана Шиханова проведено онлайн-засідання регіональної комісії з питань діяльності підприємств та громадських організацій осіб з інвалідністю. У заході взяли участь начальниця відділу адміністрування податку на прибуток, неприбуткових установ і організацій та спрощеної системи оподаткування, контрольованих операцій управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Запорізькій області Ольга Богданова, керівництво Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Запорізької обласної організації Українського товариства глухих.

Члени комісії розглянули питання визначення доцільності надання права на користування пільгами з оподаткування Запорізькій обласній організації Українського товариства глухих.

Присутні проаналізували відповідність Організації законодавчим критеріям та прийняли рішення рекомендувати голові облдержадміністрації надати дозвіл на податкові пільги з наступного року.

Крім того, учасникам засідання доповіли про кампанію одноразового добровільного декларування активів фізичних осіб.