14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2021 09:55

Минуло 35 років  від  дня однієї з найбільших катастроф України — аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий. І так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя.
Висловлюю щиру подяку за ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно встали до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, навіть не усвідомлюючи всієї небезпеки, на яку наражалися.
Ми у невідплатному боргу перед вами.
Бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя та удачі. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!

Артур Крупський, голова Пологівської райдержадміністрації

Інформація з офіційного сайту Пологівської районної державної адміністрації