ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА КУ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ"

Дата: 29.11.2021 11:29

Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Малотокмачанської сільської ради Пологівського району Запорізької області  оголошує пошук кандидата на заміщення вакантної посади:

головного бухгалтера КУ "Центр надання соціальних послуг" Малотокмачанської сільської ради

Вимоги

1. вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра або магістра;
  2. громадянство України;
  3. знання чинного законодавства України, основи фінансів, інструкції з діловодства, правила охорони праці та протипожежної безпеки, основні програми роботи на комп’ютері;
  4. вільне володіння державною мовою;
  5. стаж роботи у фінансових органах місцевого самоврядування, органах державної влади, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності з питань бюджету, фінансів та видатків не менше 2 років;
  6. досвід роботи з комп’ютерними спеціалізованими програмами Microsoft Office Excel, АІС «Місцеві бюджети», «Logica», в системі ПРОЗОРО, Е-data.

Для отримання інформації звертайтеся за адресою: 70550, Запорізька область, Пологівський район, село Мала Токмачка, вул. Шевченка 167, в робочі дні з 8.00 до 17.00 в п’ятницю з 8.00 до 15.45, крім перерви з 12.00 до 12.45 або за тел. (06141) 46 2 16.