Важлива інформація

Дата: 15.11.2021 15:39

ІНФОРМУЮ, що на сесії  Запорізької обласної ради, яка відбулася 12 листопада, прийнято рішення  про внесення змін до Програми розвитку охорони здоров’я у Запорізькій області на 2018-2022 роки щодо надання фінансової підтримки медичним закладам, а саме:

• 11 319,236 тис грн. на придбання 121 інфузомата, 110 кисневих концентраторів, витратних матеріалів для апаратів ШВЛ у  заклади охорони здоров’я І-ІІ хвилі, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19;
  • 240,0 тис грн для виготовлення  проектно-кошторисної документації, необхідної для забезпечення централізованим киснем додаткового ліжкового фонду 23 закладів охорони здоров’я  І-ІІ хвилі;
  • 6605,6 тис грн для забезпечення експрес-тестами та наборами для  відбору біологічного матеріалу методом ПЛР  закладів охорони здоров’я, які проводять попередню діагностику гострої респіраторної хвороби COVID-19:
  • 2800,0 тис грн  для здійснення доплат  до заробітної плати  медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я І-ІІ хвилі, які надають медичну допомогу хворим на  COVID-19.

Всім бажаю здоров’я! Бережіть себе!