«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ Н-23

Дата: 27.10.2021 13:30

Тривають роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг –Запоріжжя у межах Запорізької області, загальною протяжністю - 10 км.

У рамках програми «Велике будівництво» ремонт автошляху Н-23 було розпочато 1 березня 2020 року.

Проєктом передбачено: влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого та верхнього шару покриття з ЩМА-20; підсилення основи автодороги, окремими ділянками; влаштування водовідведення з проїзної частини; ремонт водопропускних труб; нанесення дорожньої розмітки із застосуванням холодного пластику; встановлення дорожніх знаків та нового бар’єрного огородження.

Технічний нагляд за проведенням робіт буде здійснюватися спеціалістами з відділу технічного контролю Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Підрядник: ТОВ «Автомагістраль- Південь».

Автомобільна дорога Н-23 – автодорога національного значення в Україні. Дорога Н-23 була побудована у післявоєнні роки минулого сторіччя, в 1960-70 роках було проведено перевлаштування покриття з доведенням до параметрів ІІ технічної категорії. З того часу ремонт дороги здійснювався винятково у рамках експлуатаційного утримання.

Проходить територією Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Загальна довжина – 255,8 км.

Ця дорога є однією з пріоритетних для розвитку інфраструктури нашого регіону. Загальна протяжність автодороги, що проходить в межах Запорізької області складає 10 км.

Фінансування здійснюється за рахунок держбюджету.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю