Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!

Дата: 14.10.2021 07:04
Кількість переглядів: 1940

14 жовтня Україна та українці по всьому світу відзначають потрійне свято: духовне – Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва та звитяжне – День захисника України.

Щиро вітаємо Вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем! Це свято уособлює мужність та героїзм захисників рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми відзначаємо День українського козацтва та День захисника України.

Свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни за нинішніх обставин потребує особливої уваги. Крім того, хочеться висловити вдячність, любов та повагу всім тим, хто захищає спокій українців. Вони переконливо довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!

З повагою,

Малотокмачанський сільський голова                 Анатолій МАЛАХАТКА