Запорізькому бізнесу презентували інвестиційне меню

Дата: 24.09.2021 11:37

У Запорізькій облдержадміністрації під головуванням очільника ОДА Олександра Старуха відбулося засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

У заході взяли участь керівники органів обласної і міської влади, Регіонального відділення Фонду державного майна України, Головного управління Держгеокадастру у Запорізький області, представники бізнесу та громадськості. Позицію податкової служби регіону представляла заступниця начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Олена Щедровська.

Представники Фонду держмайна презентували присутнім інвестиційне меню Запорізької області, зокрема, онлайн-каталог об'єктів малої приватизації та докладно розповіли про процедуру участі в приватизаційних аукціонах. Було наголошено, що запропоновані новації сприятимуть розвитку ділової активності запорізької бізнес-спільноти.

Також на засіданні учасники обговорили проблемні питання надання послуг Держгеокадастром.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

За інформацією Головного управління ДПС у Запорізькій області