Капітальний ремонт дитсадка в Гуляйполі - програма Президента України "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

Дата: 19.07.2021 16:35

На початку цього року після капітального ремонту було введено в експлуатацію дитячий садочок «Сонечко» у місті Гуляйполі. Заклад мав майже півсторічну історію, і за цей час не знав капітального ремонту – заміни потребували інженерні комунікації, дах, не кажучи вже про внутрішнє оздоблення приміщень. Заклад потрапив до президентської програми «Велике будівництво» — на реконструкцію було виділено понад 20 млн гривень з державного бюджету, ще майже 2 млн додав обласний бюджет, а близько мільйона – бюджет району.

Завдяки реконструкції вдалося не лише дати закладу новий вигляд, і покращити якісні показники роботи, а й збільшити кількість груп – дві додаткові відкрили у відремонтовоному другому корпусі. Таким чином «Сонечко» може приймати до 220 гуляйпільських малюків одночасно. Оновлені будівлі оформлені в яскравих фарбах. Тут передбачені умови для дітей з особливими потребами та маломобільних груп населення. Як виглядає оновлений дитсадок зараз, показав у соцмережах куратор проекту «Велике будівництво» Юрій Голік.