До уваги батьків!

Дата: 25.05.2021 13:56

Прийом депутата обласної ради Наталії Вікторівни Авраменко спільно з головним лікарем   КНП «Обласна дитяча клінічна лікарня» Запорізької обласної ради Юрієм Вікторовичем Борзенком та лікарями зазначеної медичної установи відбудеться 01 червня   2021 року  у КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Оріхівської міської ради за адресою: м. Оріхів, вул.Паркова, 2.

Прийом депутата і головного лікаря почнеться о 10.40 в адміністративній будівлі лікарні.

Прийом педіатра, дитячого невропатолога та дитячого хірурга відбудеться  о 10.20  у терапевтичному корпусі лікарні (ІІ поверх).

Попередній запис  у довіреної особи депутата – Досаєвої Тетяни Всеволодівни за телефоном 066-066-4100 (за бажанням).