Запорізькі роботодавці заборгували перед працівниками 89 мільйонів гривень

Дата: 13.04.2021 08:30

У Запоріжжі під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітних плат та інших соціальних виплат.

Участь у заході взяли представники Запорізької ОДА, заступник начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Олена Щедровська, керівництво інших державних органів, організацій, установ.

Члени комісії проаналізували стан справ із погашенням роботодавцями боргів перед працівниками.

На початок березня у регіоні загальна сума своєчасно невиплаченої зарплати склала 89 мільйонів гривень, з якої понад половина припадає на підприємства державного сектору економіки – 47 мільйонів. Суб'єкти господарювання приватної форми власності заборгували 32 мільйони гривень.

Олександр Старух наголосив на відповідальності працедавців за порушення норм трудового законодавства.

У ході засідання було заслухано керівників проблемних підприємств та ухвалені рішення щодо вжиття заходів з погашення зарплатної заборгованості.