Малотокмачанська громада

Запорізька область, Пологівський район

Оголошення на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Малотокмачанської сільської ради

Дата: 05.04.2021 15:28
Кількість переглядів: 408

Фото без опису

Малотокмачанська сільська рада Пологівського району Запорізької області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

начальника служби у справах дітей Малотокмачанської сільської ради

 

Вимоги до кандидата:

 

 1. громадянство України;
 2. вища педагогічна або юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
 3. стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на керівних посадах не менше 3  років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;
 4. вільне володіння державною мовою (розмовна та письмова);
 5. володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм, інструкції з діловодства, правил внутрішнього трудового розпорядку; правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:

 • заяву про участь в конкурсі;
 • заповнену особову картку, П2 –ДС, автобіографію.
 • дві фотокартки розміром 4х6см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за попередній рік у порядку,  визначеному  Законом України “Про запобігання корупції”;
 • письмову заяву, в якій повідомляє, щодо неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статі 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки; 

-   письмову згоду на обробку персональних даних.

Особи, які працюють в  сільській раді і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Професійні вимоги:

Знання Конституції України; Сімейного кодексу України; Цивільного кодексу України; Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства»;  Постанов Кабінету Міністрів України: «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», «Про затвердження Положення про прийомну сім'ю», Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу, «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей».

      Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Миру, буд.297, с. Мала Токмачка, Оріхівський район, Запорізька область.

      Для отримання інформації щодо участі в конкурсі звертайтеся за адресою: 70550, Запорізька область, Оріхівський район, село Мала Токмачка, вул. Миру 297, в робочі дні з 8.00 до 17.00 в п’ятницю з 8.00 до 15.45, крім перерви з 12.00 до 12.45 або за тел. (06141) 46 2 16.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь