Телефонні аферисти ошукують приазовських платників!

Дата: 11.02.2021 15:13

Останнім часом у Запорізькій області розширилася "географія" використання шахрайської схеми, коли до підприємця надходить СМС або дзвінок "з податкової" із сумнівними пропозиціями.

Цього разу під атаку зловмисників потрапили платники податків Приазовського району. До суб'єктів підприємництва телефонували невстановлені особи, які від імені керівництва податкової служби територіального органу пропонували надати фінансову допомогу нібито з метою уникнення проведення податкової перевірки.

Застерігаємо платників, подібні прохання – це одна із незаконних схем заволодіння коштами. Тому закликаємо ретельно перевіряти інформацію, не перераховувати гроші і у таких випадках одразу повідомляти правоохоронні органи.

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.