РРО-2021: запорізькі податківці роз'яснюють нюанси використання касової техніки

Дата: 29.01.2021 14:23

Фахівці податкової служби Запорізької області продовжують серію роз'яснювальних вебінарів, присвячених особливостям використання реєстраторів розрахункових операцій.

Цього разу податківці відповідали на запитання, які додатково надійшли після останньої онлайн-зустрічі, а також надавали консультації за допомогою навчального модулю, розробленого Державною податковою службою України.

Представникам бізнесу нагадали, які категорії платників звільнені від застосування касової техніки, хто в обов'язковому порядку має працювати з РРО або програмними РРО.

На вебінарі докладно розглянули такі нюанси: порядок використання РРО при здійсненні розрахунків, під час реалізації товарів через Інтернет, при продажу основних засобів. Крім того, підприємцям роз'яснили особливості обліку товарних запасів та застосування касової техніки під час переходу з різних груп спрощеної системи оподаткування й інші питання.

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.