Урочистий День працівників освіти в громаді!

Дата: 02.10.2020 14:04

Щорічно, в першу неділю жовтня в нашій країні відзначається День вчителя. Не кожна людина може бути вчителем, так як ця професія вимагає колосальної та кропіткої праці, саможертовності, величезного терпіння, любові до дітей та непідкупного інтересу до своєї професії. Тому важко переоцінити заслуги талановитого педагога, який відкриває перед дитиною двері у світ знань, впливає на формування його життєвої позиції та пріоритетів, закладає ґрунтовні основи його майбутнього.
В знак вдячності за вагомий внесок у справу виховання та навчання підростаючого покоління, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм від імені громади Малотокмачанський сільський голова Анатолій МАЛАХАТКА урочисто привітав працівників освіти та нагородив відзнаками "За відданість справі":

• Коломоєць Антоніну Василівну – вихователя КЗ «ДНЗ «Казка»;
  • Штанько Ольгу Володимирівну - заступника директора КЗ "Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст." з навчально-виховної роботи;
  • Величко Ірину Миколаївну – вчителя початкових класів КЗ "Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.";
  • Шепель Тамару Миколаївну – учителя математики КЗ "Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.".

Грамотами за вагомий особистий внесок у справу виховання підростаючого покоління громади, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти було нагороджено:

• Прокопенко Тетяну Анатоліївну - вихователя КЗ «ДНЗ «Казка»;
  • Грицаненко Альону Сергіївну – вихователя-методиста КЗ «ДНЗ «Казка»;
  • Пустовар Наталію Дмитрівну – помічника вихователя КЗ «ДНЗ «Казка».

Тож щиро вітаємо вас, освітяни, з професійним святом! Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Бажаємо вам, дорогі вчителі та вихователі, здоров’я, відчуття повноти і неповторності життя,  невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!