Мешканці Запорізького регіону можуть зареєструватися в центрі зайнятості за спрощеною процедурою

Дата: 17.04.2020 08:47

Фото без описуФото без опису

Відтепер це зробити зручніше. Потрібно заповнити або написати власноруч лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю.

Бланки тут: https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

Як і раніше, заяви ви можете подати в два способи:

• на електронну пошту центру зайнятості , де вам зручно обслуговуватися;

• через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості.

Якщо ви вирішили надіслати заяви електронною поштою:
 1) Якщо ж у вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх. Підпишіть власноруч, відскануйте (чи сфотографуйте) і надішліть на email  центру зайнятості.

Важливо! У темі листа зазначте ваше прізвище, ім’я, по батькові. Електронні скриньки центрів зайнятості можна дізнатися за цим посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/elektronni-poshtovi-skrynky-centriv-zaynyatosti   ( Оріхівська районна філія -   42088695@mail.gov.ua )

2) Напишіть заяви власноруч за зразком і сфотографуйте або відскануйте їх. Далінадішліть на email центру зайнятості, де ви плануєте перебувати на обліку.

Так само вкажіть у темі листа ваше прізвище, ім’я, по батькові.
 Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Якщо немає можливості скачати бланк заяви, його можна взяти безпосередньо в Центрі зайнятості.

Якщо ви вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості:

1) Якщо ж у вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх вдома, складіть їх у конверт або з’єднайте в інший зручний спосіб, або

2) заповніть заяви безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості. Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв вам знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою.
 Покладіть заяви в скриньку для кореспонденціїробочі години робочого дня).

«В період карантину спілкування фахівців служби зайнятості з шукачем роботи здійснюється переважно дистанційно. Нагадаю, що надання статусу безробітного відбуватиметься одразу після подання ним заяви, а допомога по безробіттю призначатиметься з першого дня після реєстрації», - коментує директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Додаткову інформацію можна отримати у Оріхівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості 06141-4-31-62; 06141-4-46-44