Щодо режиму роботи Оріхівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Дата: 24.03.2020 08:26

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ м. ОРІХІВ та РАЙОНУ

На виконання  пункту 19 Протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації  епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19»,  Оріхівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану  Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) ПРОПОНУЄ громадянам, які мають бажання звернутись із зверненнями до  територіальних органів та  установ юстиції:

• звертатись у письмово за поштовою адресою (70500, м. Оріхів, вул.. Шевченка,17в), або

• на офіційну електронну адресу відділу- vcs@or.zp.minjust.gov.ua

Галина СЛОБОДЯНЮК - начальник  Оріхівського  РВ ДРАЦС