Людині, яка живе громадою...

Дата: 21.02.2020 08:11

«Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом». Саме з таким девізом вже 60 років йде по життю Малотокмачанський сільський голова Анатолій МАЛАХАТКА, який 21 лютого 2020 року відзначає свій ювілейний День народження.

Свій талант і досвід керівника, широкий діапазон знань та інтересів він віддає справі розвитку рідної громади, а своєю працьовитістю, сумлінністю, наполегливістю, організаторськими здібностями, твердою життєвою позицією, людяністю, широтою душі здобув визнання й повагу серед колег та громадськості. На сьогодні Малотокмачанська об’єднана територіальна громада ввійшла в ТОП-25 громад Запорізької області, де реалізовуються безліч проектів, втілення яких спрямоване на підвищення рівня життя кожного мешканця громади.

В цей особливий день бажаємо Вам, шановний Анатолію Миколайовичу, міцного здоров’я на довгі роки, миру, злагоди, затишку і добробуту Вашій родині, терпіння, натхнення, оптимізму та удачі.

Від усього серця зичимо любові та пошани від людей, здійснення усіх планів та нових професійних здобутків.

Щиро впевнені, що Ваш професіоналізм та життєвий досвід принесуть Вам нові звитяги.

Підтримуємо всі Ваші плани про створення сприятливих умов для успішного економічного розвитку громади  і кращого життя для її мешканців. Віримо у Ваш успіх і нашу спільну перемогу.

З повагою, колектив Малотокмачанської сільської ради