Святий Миколай завітав до громади!

Дата: 19.12.2019 20:07

День святого Миколая 2019 відзначається за традицією 19 грудня.
Дітям цього дня прийнято класти під подушку солодкі подарунки, а для дорослих День Святого Миколая - це хороша можливість задуматися про благородні цінності, про які покликане нагадати свято.
Тож в цей день, котрий розпочався церковними дзвонами в Свято-Вознесенському храмі, вся громада розпочала святкування.
До Малотокмачанської сільської ради із Комунального закладу "Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст." завітав справжній Святий Миколай з ангелами, що урочисто привітали працівників апарату сільської ради та подарували яскраву ялинку.
Традиційно на чолі з Малотокмачанським сільським головою Анатолієм МАЛАХАТКА, виконуючим обов'язки старости сіл Білогір'я, Новопокровка, Лугівське Віктором ДУНДОЮ та працівниками апарату сільської ради привітали з Днем Святого Миколая дітей з особливими потребами.
Також завітали до Дошкільного навчального закладу "Казка", де малечі під подушку поклали солодкі подарунки.
А біля Малотокмачанського сільського будинку яскраво та урочисто відкрили Новорічну ялинку святковою виставою! З вітальним словом та Божим благословінням звернувся до присутніх протоієрей Іоан. Свято завершилося яскравою ілюмінацією новорічної ялинки та хороводами навколо неї.