Привітання генерального директора ТОВ "Мала Токмачка" з нагоди Дня працівника сільського господарства

Дата: 29.11.2019 08:43

День працівників сільського господарства – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Тож з такої нагоди сільський голова Анатолій Малахатка разом з працівниками апарату сільської ради завітали до генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю "МАЛА ТОКМАЧКА".

Від імені всієї громади на підставі розпорядження сільського голови від 15 листопада 2019 року №167 відзнакою Малотокмачанської об'єднаної територіальної громади "За плідну працю на землі" нагороджений Курман Сергій Іванович. За заслуги та участь в соціально-економічному розвитку громади йому також було присвоєно звання "Почесний громадянин Малотокмачанської об'єднаної територіальної громади".