Свято трударів сільського господарства в Малотокмачанській громаді!

Дата: 17.11.2019 16:54

Традиційно в третю неділю листопада Україна відзначає День працівників сільського господарства. Саме завдяки невтомній праці наших трударів розвивається наша держава!

Тож з нагоди такого свята від імені всієї громади на підставі розпорядження сільського голови від 15 листопада 2019 року №167 були нагороджені відзнаками Малотокмачанської об'єднаної територіальної громади "За плідну працю на землі":

1. Бережко Анатолій Іванович;

2. Манжура Анатолій Григорович;

3. Зеря Віра Миколаївна;

4. Мороз Валерій Якович.

Почесними грамотами за вагомий внесок в розвиток сільського господарства, високий професіоналізм і сумлінну працю, та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджені:

• Єськова Валентина Михайлівна;
  • Немеш Тетяна Іванівна;
  • Рябець Сергій Миколайович.

Тож шановні працівники сільського господарства!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!