Реалізація проекту "Капітальний ремонт будинку культури Малотокмачанської сільської ради за адресою: вул.Миру, 294 с.Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області"

Дата: 07.11.2019 14:41

За кошти державного та місцевого бюджетів реалізується проект "Капітальний ремонт будинку культури Малотокмачанської сільської ради за адресою: вул.Миру, 294 с.Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області" загальною вартістю 1,797,021 тис.грн.

Тож в новому 2020 році всі свята та урочисті заходи будуть проходити в стінах оновленого будинку культури!