Подаєте звітність до податкової служби Запорізької області дистанційно? Дізнайтесь про оформлення заяв про приєднання

Дата: 16.09.2019 15:39

Шановні платники податків, які звітують до податкової служби Запорізької області в електронному вигляді!

Зверніть увагу, що у зв’язку з реорганізацією Державної фіскальної служби України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1200 "Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України" та відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 06.06.2017р. №557 "Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.08.2017р. за №959/30827, заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів укладаються в особі в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Рачинського Руслана Михайловича.