Внесено зміни до форми декларації з туристичного збору

Дата: 02.09.2019 15:18

Наказом МФУ від 08.05.2019 № 186 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з туристичного збору»  внесено зміни до форми Податкової декларації з туристичного збору, затвердженої наказом МФУ від 09.07.2015 № 636.

Наказ 186 набирає чинності з дня його офіційного опублікування (опубліковано у виданні «Офіційний вісник України» 13.08.2019 №61).

Так, у формі Декларації передбачено Додаток «Розрахунок № _ податкових зобов’язань з туристичного збору», в якому, зокрема, зазначається загальна кількість діб розміщення у місцях проживання (ночівлі), розмір мінімальної заробітної плати та ставка збору в залежності від типу туризму (внутрішній або в’їзний).

У розділі ІІ Додатку здійснюється розрахунок авансових внесків з туристичного збору, а також вказуються дата і номер рішення органу самоврядування про встановлення таких авансових внесків.

Колонки 7 - 12 «Податкова пільга» заповнюються у Податкових деклараціях, які надаватимуться за звітні періоди, починаючи з 01 січня 2020 року (дати набрання чинності постановою КМУ від 31.10.2018 № 891 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. N 1233").