День працівників освіти – свято громад України

Дата: 04.10.2019 08:58

За традицією на початку жовтня вся спільнота України приєднується до святкування Дня працівників освіти, адже родини мають дітей або онуків, які навчаються, а кожен громадянин нашої держави може з впевненістю назвати свого улюбленого вчителя-наставника. Цей день є особливим для освітян, серед яких керівники навчальних закладів, учителі, вихователі, керівники гуртків, адміністративно-господарський, навчально-допоміжний персонал, робітники та службовці установ освіти. Всі вони мають із упевненістю дивитись у майбутнє, відчувати підтримку держави. Це природно, бо лише в щасливих освітян вихованці також щасливі.

Особливої уваги заслуговують у цей день органи місцевого самоврядування, які сьогодні роблять багато, щоб освітні послуги були якісними, умови навчання для дітей були зручними, а вчителі прагнули до фахового зростання.

Відбулося таке свято Таврійській ОТГ 3 жовтня. В глядацькому залі  зібрався весь педагогічний колектив та працівники  усіх закладів загальної середньої освіти Таврійської, Комишуваської, Преображенської, Малотокмачанської об’єднаних територіальних громад. Працівники культури  підготували чудові концертні номери й привітання.

З вітальними словами звернулася до працівників освіти Таврійський сільський голова Микола Свириденко, Комишуваський селищний голова Юрій Карапетян, секретар Преображенської сільської ради Наталія Осіпова та Малотокмачанський сільський голова Анатолій Малахатка.

Відзнаками Малотокмачанської об’єднаної територіальної громади «За відданість справі» під девізом «ЗНАННЯ, ДУШУ, СЕРЦЕ - ДІТЯМ» були нагороджені Орловська Валентина Миколаївна, Рябуха Любов Віталіївна, Попович Антоніна Володимирівна, Міщенко Алла Дмитрівна, Гамова Тетяна Василівна, Панасенко Валентина Яківна.

Почесні грамоти були вручені Хіміч Наталці Василівні, Сидоровій Тетяні Іванівні.

Грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та райдержадміністрації були нагороджені: Гамов Олександр Григорович, Штанько Ольга Володимирівна, Суставова Наталя Вікторівна, Чубенок Світлана Юріївна, Борисенко Олександр Юрійович, Квашина Марина Анатоліївна, Гамова Тетяна Василівна.

Вітаємо Вас з Всесвітнім днем педагогічних працівників та хочемо побажати впевненості, витримки, міцного здоров’я та міцних сил. Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай Ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги, нехай Ваше серце зустрічає кожен день з доброю надією, нехай Ваша душа з кожною миттю познає смак щастя.

Святковий концерт доступний для перегляду за посиланням: https://youtu.be/6-Pk56cqUnE