Перший дзвоник пролунав в громаді!

Дата: 02.09.2019 11:20

1 вересня 2019 року в Малотокмачанській ОТГ на подвір’ї Комунального закладу «Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» пролунав Перший дзвінок, котрий радо запросив учнів до навчання! На свято зібралася вся громадська родина: педагогічний колектив КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»,  учні, батьки та родичі, запрошені гості. В цьому році в школу завітали 33 першокласника!

Директор закладу Олександр Гамов привітав всіх з початком навчального року та повідомив, що школа готова до навчального процесу. Зі словами вітання звернувся до присутніх Малотокмачанський сільський голова Анатолій Малахатка, а також презентував подарунок для кращого благоустрою навчальних класів – пилосос. Солодкі подарунки першокласникам приготувала депутат районної ради Олена Качур.

Подяками за натхненну працю  та з нагоди трудової ювілейної дати було відзначено педагогів та працівників закладу.

Гарний настрій свята створили виступи першокласників та старших учнів, а також традиційне вручення ключа знань та букварів від випускників учням 1-х класів.