Запорізькі депутати розглядають зміни до регіональних програм, які фінансуються з обласного бюджету

Дата: 26.06.2019 11:46

У Запоріжжі розпочала роботу тридцята позачергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання.

Участь у заході беруть керівництво Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, народні депутати України, заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Олег Матвійчук, очільники інших державних відомств і організацій та представники громадськості.

На порядку денному сесії – розгляд 35 питань, більшість з яких кадрові, а також щодо коригування обласних програм, які фінансуються коштом бюджету регіону, зокрема, з розвитку освіти, охорони здоров'я, природних ресурсів, інфраструктури тощо.

Крім того, депутати планують внести зміни і доповнення до обласного бюджету на 2019 рік, а також затвердити антикорупційну програму Запорізької обласної ради на 2019-2020 роки.

Головне управління ДФС у Запорізькій області