Запорізькі підприємства погасили 52,4 мільйона гривень податкової заборгованості

Дата: 13.05.2019 10:08

За січень-квітень 2019 року за рахунок погашення податкового боргу до бюджетів усіх рівнів надійшло 52,4 мільйона гривень. Зокрема, надходження до державного бюджету склали 27 мільйонів, до місцевих – 25,4 мільйона.

У квітні податкову заборгованість скорочено на 12,9 мільйона, у тому числі до держбюджету – на 7,9 мільйона, до місцевих скарбниць – на 5 мільйонів.

Станом на 1 травня 2019 року загальна сума податкового боргу суб'єктів господарювання області становить 4,1 мільярда, з якої 3,4 мільярда – недоїмка до державної казни, 667 мільйонів – до бюджетів громад.

Найбільшими боржниками області, які здійснюють господарську діяльність, та мають значні суми заборгованості перед бюджетом, є такі підприємства:

• АТ "ЗАЛК";
  • ДП "ПІДПРИЄМСТВО ДКВС УКРАЇНИ (№ 99)";
  • ДП "ПІДПРИЄМСТВО ДКВС УКРАЇНИ (№88)";
  • ПРАТ "ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ";
  • ДП "ПІДПРИЄМСТВО ДКВС УКРАЇНИ (№77)".

Більш детальна інформація стосовно суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, розміщена у рубриці "Переліки" офіційного веб-порталу ДФС за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/296361.html..

Головне управління ДФС у Запорізькій області