У Запоріжжі відбулася координаційна нарада правоохоронних органів області

Дата: 26.03.2019 13:43

В обласній прокуратурі під керівництвом прокурора Запорізької області Валерія Романова відбулась координаційна нарада правоохоронних органів регіону. Участь у заході взяли очільники Запорізької обласної державної адміністрації та обласної ради, керівники Національної поліції та Служби безпеки України в регіоні. Позицію Державної фіскальної служби представляли в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько та начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев.

Учасники наради підбили підсумки роботи правоохоронних органів за минулий рік та визначили першочергові пріоритети. Керівники відомств також розглянули питання профілактики злочинності та протидії корупції. Крім того, вони обговорили порядок взаємодії правоохоронних та контролюючих структур для посилення ефективності протидії правопорушенням.

Головне управління ДФС у Запорізькій області