Запорізькі оперативники фіскальної служби викрили 34 економічні злочини

Дата: 26.03.2019 13:34

За два місяці поточного року співробітники податкової міліції фіскальної служби Запорізької області в сфері економіки виявили 34 злочини, 20 з яких стосується фактів ухилення від оподаткування в особливо великих розмірах.

Усього з початку року слідчі Головного управління ДФС у Запорізькій області розслідували 107 кримінальних проваджень, з яких 75 належать до категорії тяжких злочинів.

До суду направлено шість кримінальних проваджень, у тому числі чотири – з обвинувальним актом та два – для звільнення осіб від кримінальної відповідальності у зв'язку з повним відшкодуванням збитків на суму 5 мільйонів гривень.

За результатами відпрацювання контрагентів "конвертаційних центрів" та фіктивних суб'єктів господарювання до казни стягнуто 4,7 мільйона гривень.

У сфері державних закупівель оперативники викрили три злочини, до бюджету повернено 1,1 мільйона.

У рамках операції "Акциз" із незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на загальну суму 8,5 мільйона.

Головне управління ДФС у Запорізькій області