На Запоріжжі понад дві з половиною тисячі власників авто з скористалися пільговим режимом оподаткування

Дата: 26.02.2019 12:56

За період дії пільгового режиму оподаткування транспортних засобів з іноземною реєстрацією працівники Запорізької митниці оформили 2542 автівки, із них 2082, які перебували в режимах транзиту чи тимчасового ввезення.

Власники автомобілів сплатили до бюджету майже 144 мільйони гривень митних платежів, окрім того, за авто з єврономерами надійшло 17,4 мільйона гривень добровільного внеску.

Скористатися пільгою мали можливість ті громадяни, на транспортні засоби яких до 24:00 22 лютого 2019 року митницею було прийнято електронну митну декларацію на бланку єдиного адміністративного документа з повним пакетом документів та сумою, достатньою для сплати митних платежів.

Нагадаємо, пільговий режим діяв з 25 листопада 2018 року по 22 лютого 2019 року. Починаючи з 23 лютого 2019 року акцизний податок сплачується у повному обсязі.

Запорізька митниця ДФС