Школярів запрошують зареєструватись для участі в еко-освітньому проекті Zero Waste School!

Дата: 20.02.2019 09:17

Проект  покликаний впровадити культуру сортування сміття у школах та громадах. Реалізується Klitschko Foundation (за підтримки фундації Coca-Cola).

Під час програми учасники дізнаються про принципи командної роботи, опанують навички проектного менеджменту, завдяки чому поетапно спланують власний проект. Також познайомляться з еко-активістами та лідерами думок.

Уже восени разом із місцевими жителями організують прибирання свого населеного пункту. Саме так мешканці сіл та міст із усіх куточків України зрозуміють, що вони є двигунами змін.

Фото без описуПриєднатись до команд Zero Waste School можна до 4 березня 2019 року. Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням:

У складі кожної команди — 5 чоловік:

- 3 учня 8-го або 10-го класів (2 дівчинки та 1 хлопчик або 2 хлопця та 1 дівчинка)

- директор

- вчитель.

Основними вимогами є готовність команди працювати задля спільного результату, бажання впливати та реалізовувати зміни у громаді.

Контактна інформація:

Василь Теремта - менеджер Klitschko Foundation