За користування природними ресурсами запорізькі підприємства сплатили понад півмільярда гривень

Дата: 30.01.2019 14:47

У Запорізькій області надходження рентних платежів за минулий рік склали 512 мільйонів гривень.

Підприємства-водокористувачі сплатили 277 мільйонів гривень, що на 53,6 мільйона або на 24 відсотки більше, ніж за 2017 рік. З них, до державного бюджету надійшло понад 152 мільйони гривень, до місцевих скарбниць – майже 125 мільйонів.

Із загальної суми більш ніж 196 мільйонів гривень сплатили суб'єкти господарської діяльності м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів, водокористувачі м. Запоріжжя спрямували до бюджетів 46 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 1,9 мільйона, Василівського та Михайлівського районів – 1,2 мільйона, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 1,1 мільйона тощо.

Усього в регіоні зареєстровано 970 платників рентної  плати за спеціальне використання води.

Крім того, 613 підприємств добувної промисловості поповнили бюджети на 235 мільйонів рентної плати за користування надрами, у тому числі до державного бюджету надійшов 171 мільйон, до місцевих – 63,4 мільйона.

Головне управління ДФС у Запорізькій області