100-річчя від Дня Соборності України

Дата: 22.01.2019 15:24

День Соборності та Свободи України – свято торжества єдності нації

Історія Української держави сповнена незабутніми сторінками минулого, пам’ять про які додає нам віри у непереможний дух та силу українського народу, виховує відчуття гордості та поваги до своєї країни. Віхи історії несуть в собі незаперечну життєву мудрість, яка, зокрема, вчить, що успішне майбутнє України як міцної, демократичної, високорозвиненої європейської держави залежить від здатності українського народу до дієвої консолідації та єдності навколо реалізації цієї мети.

Сьогодні, 22 січня 2019 року, о 10:00 годині біля Малотокмачанського сільського будинку культури відзначили День Соборності України.

Попри морозний день з нагоди свята зібралися представники сільської ради та школярі.

Голова Малотокмачанської сільської ради Малахатка Анатолій Миколайович щиро привітав усіх жителів громади з цим святом.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують усіх нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.