Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності!

Дата: 10.01.2019 14:54

11 січня у місті Запоріжжя, на території Запорізької області та по Азовському морю очікуються пориви південного вітру 15-20 м/с, вночі значні опади переважно у вигляді дощу, на дорогах зберігатиметься ожеледиця, висота хвиль на Азовському морі 13-15дм (І рівень небезпечності, жовтий).

Прогноз погоди на 11 січня 2019 року

по Запорізькій області

Хмарно, вночі значні опади переважно у вигляді дощу, вдень дощ, ожеледиця, вітер південний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, температура повітря вночі від 1° морозу до 4° тепла, вдень 0-5° тепла.

по місту Запоріжжя

Хмарно, вночі значні опади переважно у вигляді дощу, вдень дощ, ожеледиця, вітер південний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, температура повітря вночі 0-2° тепла, вдень 3-5° тепла.

Прогноз погоди по Запорізькій області

12.01.2019 Хмарно, вночі місцями невеликий сніг, вдень без істотних опадів, місцями ожеледиця, вітер західний 7-12 м/с, температура повітря вночі 4-9° морозу, вдень 0-5° морозу.

13.01.2019 Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, місцями ожеледиця, вітер західний 5-10 м/с, температура повітря вночі 2-7° морозу, вдень 0-5° морозу.

Всім учасникам дорожнього руху рекомендується врахувати складність погодних умов.

Шановні водії! Будьте уважними, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки.