Про отримання електронних довірчих послуг

Дата: 18.12.2018 09:26

Як повідомив Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, з метою створення сприятливих умов для клієнтів АЦСК ІДД ДФС скасовує обмеження щодо отримання електронних довірчих послуг у межах територіальної одиниці (області) державної реєстрації юридичної особи.

Починаючи з 19 листопада 2018 року усі категорії клієнтів мають змогу отримати електронні довірчі послуги у будь-якому представництві АЦСК ІДД ДФС.

При цьому, ідентифікація фізичної особи, яка звернулася за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, здійснюється за умови її особистої присутності.