Запорізькі підприємства сплатили понад 7,7 мільярда гривень митних платежів

Дата: 14.12.2018 09:02

У Запорізькій області від митного оформлення експортно-імпортних операцій до бюджету спрямовано 7 мільярдів 713 мільйонів гривень. Рівень надходжень до аналогічного періоду минулого року перевищено на 48 відсотків, додатково надійшло майже 2,5 мільярда.

Лише у листопаді суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності сплатили 869 мільйонів, що на 137 мільйонів або на 19 відсотків більше, ніж у листопаді 2017 року.

Серед основних джерел наповнення бюджету – митні платежі промислових підприємств регіону, які забезпечили близько 73 відсотків за розмитнення продукції і сировини.

Понад 35 відсотків від загальної суми надходжень припадає на платежі від митного оформлення поставок машин, устаткування та транспорту, 30 відсотків – паливно-енергетичних товарів, 12 відсотків – металів та виробів із них, по 7 відсотків – продовольчих, сільськогосподарських товарів та мінеральних продуктів, 6 відсотків – продукції хімічної промисловості.

Запорізька митниця ДФС