Кращі платники податків Запорізького регіону отримали відзнаки

Дата: 26.11.2018 21:51

У Запоріжжі відзначили переможців Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків", започаткованого ВГО "Асоціація платників податків України".

В урочистому засіданні взяли участь Президент Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" Грігол Катамадзе, голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, в.о.  начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, заступник начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Олег Матвійчук, начальник Запорізького управління Офісу ВПП ДФС Роман Афонов, керівництво Територіального відділення АППУ, представники громадських організацій та бізнес-спільнота.

Вітаючи переможців, Валерій Манько відзначив вагомий внесок запорізьких платників податків до бюджетів усіх рівнів – з початку року представники бізнесу забезпечили понад 12 мільярдів гривень податкових надходжень. Він підкреслив, що фіскальна служба області не змінює свої пріоритети щодо створення сприятливих умов для підтримки малого і середнього підприємництва, а також формування партнерських відносин на засадах законності, прозорості та порозуміння.

Під час заходу очільник облдержадміністрації вручив нагороди сумлінним платникам. Серед переможців обласного етапу конкурсу – три потужних підприємства регіону: ПАТ "Мотор-Січ", ПРАТ "Карлсберг Україна" та Державне підприємство "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г.Івченка".

Також у ході зустрічі учасники обговорили актуальні питання, які сьогодні хвилюють запорізький бізнес, зокрема, реформування Територіальних органів ДФС, сервісне обслуговування платників податків, внесення змін до податкового законодавства, зокрема, щодо запровадження податку на виведений капітал.

Головне управління ДФС у Запорізькій області