Гордість громади - наша землячка Гнусіна Анастасія!

Дата: 25.10.2018 10:23

На адресу Малотокмачанської сільської ради надійшов лист від командира військової частини А2988 Гончарова Є.А., в якому він висловлює глибоку вдячність за відмінну службу на фронті нашої односельчанки Гнусіної Анастасії Вікторівни, котра проявила себе "як мужній хоробрий воїн, дисциплінований і безстрашний. Стійко переносить всі труднощі військової служби. Чемна з товаришами, завжди готова допомогти словом і ділом. В роботі проявляє старанність і наполегливість, спроможна самостійно виконувати поставлені завдання. Накази командирів виконує точно і якісно.

Ваша земляка страший солдат Гнусіна Анастасія Вікторівна тут, на бойових позиціях військового підрозділу, такою і є, скромним сумлінним воїном. Але з дій і вчинків багатьох таких самих воїнів складається подвиг наших сучасників".

Пишаємося нашою землячкою! Низький уклін їй за її щоденний подвиг - захист рідної України!