Участь Малотокмачанської ОТГ в ІІІ міжнародному інвестиційному форумі Запорізької області "InCo Forum 2018"

Дата: 12.10.2018 17:00

12 жовтня, у виставковому комплексі «Козак палац» відбулося офіційне відкриття третього міжнародного форуму інтеграції та кооперації «InCoForum 2018», в якому другий рік поспіль бере участь і наша Малотокмачанська ОТГ.

Цей захід проводиться з метою:

• посилення спроможності економічного розвитку ОТГ шляхом імплементації міжнародного досвіду та розвитку внутрішньої та зовнішньої кооперації між громадами, компаніями;
  • презентації інвестиційних проектів області;
  • надання можливості для бізнесу розширити двосторонні контакти з потенційними партнерами;
  • створення майданчику для обговорення актуальних тенденцій зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності;
  • просування на ринку Запорізької області, як регіонального центру зростання економіки.

Цього року основним напрямком форуму став розвиток і реалізація інвестиційних проектів в громадах Запорізької області.

Учасниками форуму виступили представники об'єднаних територіальних громад, бізнесмени, українські та міжнародні інвестори, дипломати, представники державних органів влади, експерти, представники проектів міжнародної технічної допомоги, бізнес-асоціацій.

В рамках форуму були відкриті відразу три панельні дискусії: «Альтернативна енергетика», «Кооперація бізнесу і громад», а також «Міжнародна технічна допомога».

В рамках форуму представлені експозиції об'єднаних територіальних громад. Тут були представлені близько 20 громад з 51 можливих. Представники територій презентували свої можливості, проекти і власні ініціативи, а також мали можливість поділитися успішними кейсами розвитку громад.

«InCoForum 2018» - це чудова можливість обмінятися досвідом з іншими ОТГ, отримати нові знання та ідеї, аби в подальшому застосувати їх у нових проектах, котрі сприятимуть зростанню соціально-економічного розвитку нашої громади.