День визволення сіл Білогір'я, Новопокровка, Лугівське від німецько-фашистських загарбників
Дата: 17.09.2018 15:09
Кількість переглядів: 623
17 вересня 2018 року в с.Білогір’я відбувся мітинг, приурочений дню визволення сіл Білогір’я, Новопокровка, Лугівське від німецько-фашистських загарбників.
З вітальним словом звернувся до присутніх виконуючий обов’язки сіл Білогір’я, Новопокровка, Лугівське Дунда Віктор Васильович. Згадавши історію визволення сіл нашої громади, Віктор Васильович закликав всіх пам’ятати про великий подвиг воїнів-визволителів і побажав, щоб ніхто в теперішньому і майбутньому не знав слова «війна».
Малотокмачанський сільський голова Малахатка Анатолій Миколайович також наголосив про велику ціну перемоги наших солдатів під командуванням Спиридона Юхимовича Білого над німецько-фашистськими загарбниками, побажав благополуччя жителям нашої громади та мирного неба над головою.
Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіалів.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04352090/ad76c3136362cbf7a43e84fa23c52d72.jpg)
« повернутися