День визволення сіл Білогір'я, Новопокровка, Лугівське від німецько-фашистських загарбників

Дата: 17.09.2018 15:09

17 вересня 2018 року в с.Білогір’я відбувся мітинг, приурочений дню визволення сіл Білогір’я, Новопокровка, Лугівське від німецько-фашистських загарбників.

З вітальним словом звернувся до присутніх виконуючий обов’язки сіл Білогір’я, Новопокровка, Лугівське Дунда Віктор Васильович. Згадавши історію визволення сіл нашої громади, Віктор Васильович закликав всіх пам’ятати про великий подвиг воїнів-визволителів і побажав, щоб ніхто в теперішньому і майбутньому не знав слова «війна».

Малотокмачанський сільський голова Малахатка Анатолій Миколайович також наголосив про велику ціну перемоги наших солдатів під командуванням Спиридона Юхимовича Білого над німецько-фашистськими загарбниками, побажав благополуччя жителям нашої громади та мирного неба над головою.

Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіалів.