Святковий ярмарок в Малотокмачанській ОТГ

Дата: 27.08.2018 10:45

Серпень як завжди спекотний на події. Так, 19 серпня 2018 року в Малотокмачанській ОТГ відбувся святковий ярмарок, де господині та господарі громади представляли свою продукцію. До уваги жителів була організована концертно-розважальна програма – танцювальний флешмоб для дітей, аквагрим, батути, солодка вата, попкорн. Танцювальний настрій всім присутнім дарували учасники Малотокмачанського сільського будинку культури – Пасічник Анна, Адальєва Марія, гурт «Спецефект»,  запрошені гості з с.Нестерянка – гурт «Гарні молодиці» та танцювальний колектив «Арабески», Теарт мініатюр «Браво» із м.Вільнянськ, а також Максим Самойлик із м.Оріхів.

Гвоздем програми стало весілля, котре завітало на свято! Саме в переддень ярмарку свої життя пов’язали Макаренко Олександр та Каріна. Малотокмачанський сільський голова Малахатка Анатолій Миколайович привітав молодят та від усієї громади вручив подарунок на згадку.

Свято завершилося запальною дискотекою і запусканням яскравих ліхтариків.