Випуск майбутніх першокласників в ДНЗ "КАЗКА"

Дата: 01.06.2018 18:42

31 травня 2018 року в КЗ «ДНЗ «Казка» відбулося незабутнє свято – випуск дошкільнят, які вже восени цього року стануть школярами!

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Цьогорічними випускниками стали:

21. Лутохін Дмитро
  22. Марченко Надія
  23. Просалова Поліна

23 дитини зі своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати, залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. Батьки також не залишилися без уваги, подарували дітям чудову та веселу імпровізацію казки «Ріпка».

На свято також завітали і молодші друзі – Кравченко Артем та Владислав, які побажали удачі випускникам, а дівчатка подарували гарний танок та пісеньку, помахавши хустинками на прощання.

Свою вдячність вихователям – Сидоровій Тетяні Іванівні, Сиротенко Наталії Олександрівні та Пустовар Наталії Дмитрівні – висловила від імені батьків Шкарупіло Оксана.

З напутнім словом та подякою батькам звернулася завідувач КЗ «ДНЗ «Казка» Попович Антоніна Володимирівна.

В свою чергу свої привітання подарував майбутнім першокласникам малотокмачанський сільський голова Малахатка Анатолій Миколайович. За плідну працю та для подальшої оперативної організації роботи в дитячому садку від Малотокмачанської сільської ради Анатолій Миколайович подарував персональний комп’ютер, а також вручив дітям дипломи та набори шкільного приладдя.

Свято завершилося урочистим випуском шарів, що символізувало прощання з безтурботним дитинством та початок нового, не менш цікавого періоду життя майбутніх першокласників.