Привітання з 75-річчям Рябець Лідії Касянівни

Дата: 16.05.2018 20:02

15 травня свій 75-ий день народження зустріла почесна жителька села Мала Токмачка Рябець Лідія Касянівна. Вона - ветеран педагогічної праці, присвятила своє життя навчанню і дослідженню історії рідного села та ніколи не покидала свого захоплення літературою.

Тож в цей святковий день зі словами привітання до Ліди Касянівни завітали працівники сільської ради на чолі з сільським головою Малахаткою Анатолієм Миколайовичем. Побажали іменинниці міцного здоров'я, довгих та плідних років життя, добробуту її родині, а також вручили пам'ятний подарунок.