Турбота про підростаюче покоління

Дата: 18.09.2017 19:45

Батьки та учні 6-Б класу  КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІст.» висловлюють велику вдячність голові громади за турботу про наших дітей. Напередодні свята  Дня села наші діти отримали вагомий подарунок від громади: подарунковий сертифікат на 30 шкільних стільців (класу-переможцю шкільного конкурсу «Кращий клас по самообслуговуванню»). Низький уклін  Малахатка Анатолію Миколайовичу за небайдужість  і людяність до підростаючого покоління. Народна мудрість говорить: «Письменник живе у своїх книгах, художник – у картинах, скульптор – у створених скульптурах». До цих мудрих слів нам хотілося б додати: керівники громади – у справах і думках своїх односельців. У цьому ми впевнено переконалися, бо Ви зазираєте у минуле, живете у сьогоденні, прокладаєте місток у майбутнє, кожен день здійснюєте непомітний подвиг – віддаєте свої знання, частину свого серця громаді. Діти безмежно радіють такому подарункові, а ми, батьки, впевнені: нашій громаді – жити!

Голова батьківського комітету класу Крохмаль Людмила